MEIE MISSIOON

KOOS LOOME ROHKEM!

D'ARMATI tahab olla väärtustatud kui liikumine, mis muudab status quo ning inspireerib elama, mitte väärtuste järgi, mis on normideks kujunenud vaid, väärtuste kohaselt, mis igaühe tõeliseks sooviks on.

Meie põhisõnum on "luua rohkem", kus me kutsume inimesi üles eemalduma hallist rutiinist ning jagama oma kirge, kartmata "julgeda erineda".

Meie viisiks oma sõnumit edastada on tuues ilusa disainiga ja stiilsed prillid, mis mitte ainult ei näe head välja inimesel, kes neid kannab, vaid on samas ka funktsionaalsed - filtreerides sinist valgust. Tahame muuta viisi, kuidas inimesed mõtlevad stiilist.

Julge Erineda!

Üle 2000 kliendi

17 riigis

MEIE TOOTED

SINISE VALGUSE PRILLID

Meie viisiks oma sõnumit edastada on tuues ilusa disainiga ja stiilsed prillid, mis mitte ainult ei näe head välja inimesel, kes neid kannab, vaid on samas ka funktsionaalsed - filtreerides sinist valgust. Tahame muuta viisi, kuidas inimesed mõtlevad stiilist. Oleme inspireeritud Itaalia leiutajast Salvino D'Armati'st. Tänu sellele on ka kõik meie mudelid nimetatud erinevate Itaalia leiutajate järgi.

SINISE VALGUSE PRILLID

MEIE TOOTED

PÄIKESEPRILLID

Lisaks, pakume ikoonilisi ent taskukohase hinnaga päikeseprille, et paistaksid silma kuhu Sa ka ei läheks. Kõigil meie päikeseprillidel on UV-400 kaitse ning mõned neist on ka polariseeritud klaasidega. Meie päikeseprillide kollektsioon vahetub iga kevad.